سرپرست مدیریت ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه منصوب شد

11 06 2023
کد خبر : 4058270
تعداد بازدید : 3513

طی حکمی از سوی دکتر فرید نجفی رئیس دانشگاه گیلان، دکتر جواد صیادامین عضو هیأت علمی گروه مهندسی شیمی به سمت سرپرست مدیریت ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه منصوب شد.

شایان ذکر است پیش از این دکتر سید رضا میرعسکری عضو هیات علمی گروه اقتصاد و حسابداری عهده دار این مسئولیت بود.

ضمن تقدیر از تلاش های دکتر میرعسکری ، برای دکتر صیادامین آرزوی موفقیت می نمایم .

 

 

دسته بندی :
تصویر
خبرها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

27 05 2023

توسط عضو هیات علمی دانشگاه گیلان؛ مدل دستگاه الکتروریسی مینیاتوری ساخته شد

مدل دستگاه الکتروریسی مینیاتوری برای اولین بار در دانشکده فنی دانشگاه گیلان توسط دکتر آرش منتظری عضو هیات علمی گروه نانوفناوری طراحی و ساخته شد. این دستگاه مورد نیاز دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، پزشکی  و صنعتی برای تولید انواع نانوالیاف ها و زخم پوش ها می باشد که در مقایسه با دستگاههای مشابه تولید شده، این دستگاه در ابعاد کوچکتر و وزن کمتر با همان کارایی بوده و فضای بسیار کمتری را اشغال می کند. دستگاه الکتروریسی آزمایشگاهی برای تولید نانوالیاف  پلیمری/ کربنی/  سرامیکی  با قطر ۵۰ نانومتر تا چند میکرون می‌باشد. این  دستگاه  شامل  بدنه  فلزی و  پلاستیکی، پمپ سرنگی، سیستم  ریسندگی، سیستم  کالکتور و منبع تامین ولتاژ بالا است. تمهیدات ایمنی  بسیار خوبی  برای کاربران در رابطه با کار  با منبع ولثاژ بالا و حلال های شیمیایی فراهم می­ کند. با استفاده از این دستگاه می توان اثر تغییرات سرعت تزریق محلول پلیمر، سرعت حرکت نازل، فاصله الکتروریسی، سرعت چرخش درام و ... را در خواص نهایی نانوفیبرهای پلیمری بررسی نموده و شرایط بهینه را حداقل زمان ممکن بدست آورد.  

22 05 2023

برگزاری کارگاه آموزشی ساخت سازه ماکارونی به همراه مسابقه راندمانی

این برنامه در دو بخش شامل کارگاه آموزشی و مسابقه راندمانی در دو روز مجزا به شرح زیر برگزار شد: بخش کارگاه آموزشی ساخت سازه ماکارونی که با استقبال گسترده دانشجویان رشته­های مختلف تحصیلی از جمله مهندسی عمران،مهندسی شیمی و مهندسی برق در قالب ۸ گروه، روز پنجشنبه21 اردیبهشت۱۴۰۲ طی 7 ساعت در دانشکده فنی برگزار شد؛در ابتدای این برنامه کارشناس فنی مسابقه ضوابط و قوانین را طی یک کارگاه یک ساعته تشریح و پس از آن تیم های شرکت کننده ساخت سازه از پیش طراحی شده توسط ستاد اجرایی مسابقه را آغاز نمودند. بخش مسابقه آن نیز با حضور نمایندگانی از تیم­های شرکت کننده در روز دوشنبه مورخ 25/2/1402 به همت انجمن علمی سازه‌های ماکارونی­ در دانشکده فنی دانشگاه گیلان برگزار گردید و  تیم "پایدار"متشکل از دانشجویان مهندسی عمران با راندمان 90.1 درصدی به عنوان تیم برتر مسابقه انتخاب شد.